Julianastraat 2B

Mill, 5446BP

+31(0)654982644

24/7 bereikbaar

Ma - vrij: 9:00 - 17:00

openingstijden

Juliana Malden SKOR Cup

Algemene informatie

De Juliana Malden SKOR Cup word gespeeld op 25 en 26 Mei 2024 bij Juliana’31 Malden. Alle wedstrijden van de leeftijdsgroepen worden op één sportpark gespeeld, dus eenmaal op het sportpark, hoeft men zich niet meer te verplaatsen.
Je speelt op gras en kunstgras velden.
Je team speelt per dag, voor de middag, of na de middag, dus geen lange wachttijden.
Malden is een plaats in de gemeente Heumen in de Nederlandse provincie Gelderland. Het is met 11.205 inwoners de grootste kern van de gemeente.
PS: De Juliana Malden Cup word gespeeld met alleen scheidrechters (dus geen assistent lijnrechters), alleen finale’s met scheids en 2 assistenten.

 

Sportparken

SPORTPARK MALDEN (BROEKKANT 39, 6581 AC MALDEN)

verblijf & prijzen

Leeftijdsgroepen

leeftijdj/mteamgrootteleeftijdspeeltijdveldgroottewissels
U15jongens11 v 11geboren na 01.01.20091 x 30 minutengroot veld5 wisselingen
U14jongens11 v 11geboren na 01.01.20101 x 30 minutengroot veld5 wisselingen
U13jongens11 v 11geboren na 01.01.20111 x 30 minutengroot veld5 wisselingen
U12jongens 8 v 8geboren na 01.01.20121 x 20 minutenhalf veldonbeperkt wisselen
U11/U10jongens 7 v 7geboren na 01.01.20131 x 20 minutenhalf veldonbeperkt wisselen
U9/U8jongens 7 v 7geboren na 01.01.20151 x 20 minutenhalf veldonbeperkt wisselen
U7jongens 4 v 4geboren na 01.01.20171 x 10 minutenkwart veldonbeperkt wisselen

Dispensatie :3 dispensatie spelers, een jaar ouder, als leeftijdsgroep waarin ze spelen.
Engeland en  Wales: Spelers uit Engeland en Wales kunnen 4 maanden ouder zijn omdat ze per leeftijdsgroep tellen van 1 september t/m 31 augustus in plaats van 1 januari t/m 31 december.

deelnemers

Boys U15 closed
1Juliana '31
2Luton Town Community Trust
3Trinity School (1)
4Trinity School (2)
5Trinity School (3)
6VoetbalOA Academy
7JVC Cuijk
8VV Nieuwerkerk
Boys U14 1 open
1Cheriton United FC
2Luton Town Community Trust (1)
3Juliana '31
4North Somerset RTC
5Poulton FC Youth Reds
6Middlefield Wasps
7Luton Town Community Trust (2)
8TSV Theole
9Gunnersbury Catholic School
10Blauw Geel '38
11Luca FC
12Alphense Boys
13HVA Sydthy (1)
14HVA Sydthy (2)
15Wilhelmus
16
Boys U132 open
1Cheriton United FC
2Luton Town Community Trust (1)
3Luton Town Community Trust (2)
4Juliana '31
5SV Orion
6Gunnersbury Catholic School
7Luca FC
8Sparta '25
9BVV Barendrecht
10Witnesham Wasps
11
12
Boys U12 (8v8)1 open
1Luton Town Community Trust (1)
2Luton Town Community Trust (2)
3Juliana '31
4Sevenoaks Town FC (1)
5Sevenoaks Town FC (2)
6
7AMVJ
8RKSV Brakkenstein
Boys U11/U10
3 open
1Luton Town Community Trust U10 (1)
2North Somerset RTC U11 (1)
3North Somerset RTC U11 (2)
4Luton Town Community Trust U10 (2)
5SV Ilpendam U10
6Juliana '31 U11
7Juliana '31 U10
8North Somerset RTC U11 (3)
9North Somerset RTC U11 (4)
10Shawclough FC U11
11Luca FC U10
12Sparta'25 U10
13Sparta'25 U11
14AMVJ U11
15VV Sliedrecht U11
16Berghem Sport U10
17Luca FC U11
18
19
20
Boys U9/U8 3 open
1Luton Town Community Trust U9 (1)
2Luton Town Community Trust U9 (2)
3Juliana '31
4North Somerset RTC U9 (1)
5North Somerset RTC U9 (2)
6North Somerset RTC U9 (3)
7North Somerset RTC U9 (4)
8Luton Town Community Trust U9 (3)
9Blauw Geel '38 U8
10Blauw Geel '38 U9
11Luca FC U9
12JSG Bierden/Uphusen U8
13Theole U8
14
15
16
Boys U7zaterdag
1North Somerset RTC (1)
2North Somerset RTC (2)
3North Somerset RTC (3)
4ASV Zuid Arnhem
5Ballerz Academy
6BVV'31 Blaricum (1)
7BVV'31 Blaricum (2)
8Juliana '31
9North Somerset RTC (4)
10
Boys U7zondag
1North Somerset RTC (1)
2North Somerset RTC (2)
3North Somerset RTC (3)
4FC Delta Sports '95
5Arnhemse Boys (1)
6Juliana '31
7North Somerset RTC (4)
8
9
10

history

teams/uitslagen 2023

teams/uitslagen 2022

teams/uitslagen 2019

nl_NLNederlands